HAKAN SUSUZ kişisel sitesi

    • Aydınlanma , kendini sözcük sözcük anlatabilmekle başlar.
Üyelik Girişi
İçindekiler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret83331
Hava Durumu
Oyunculuk

Renklerle Kişilik Testi - İzmir A.O.S.B

 

Seminer

 

"Sağlıklı Bir İletişim İçin Önce Kendinizi Tanıyın"

İzmir Atatürk Organize Bölge Müdürlüğü Sosyal Faaliyetleri Geliştirme Çalışma Grubunun organizasyonu ve Bölge Müdürlüğünün katkılarıyla 22 Ekim ve 17 Kasım tarihlerinde bölge müdürlüğü vip salonunda seminer gerçekleştirildi.

Renklerle Kişilik Testi uygulamasının yapıldığı ve İletişim yollarının anlatıldığı seminerde Psk.Danışman Hakan SUSUZ ve Psk.Danışman Şafak UZUN konuşmacı olarak bulundular.

İzmir Atatürk Organize Bölgesinde faaliyet gösteren şirketlerin ikinci kuşak yöneticilerinin katıldığı seminer beğeni topladı.Katılımcılar  84 maddeden oluşan testi keyifle yanıtlandırıp rapor çıktılarını beklediler.Bu bölümde Psk.Danışman Şafak UZUN : günümüz şartlarında doğru , sağlıklı bir iletişimin sağlanabilmesi için gerekenleri anlatırken , iletişim çatışlarını aşmanın yollarına da eğlenceli ve interaktif bir sunu ile değindi.

                                           

 

Psk.Danışman Hakan SUSUZ : Kendisini , hayata bakışını , imkan ve kabiliyetlerini bilen bir bireyin bir başkasını çok daha kolay tanıyabileceğini belirtti.Bu tanıdıklık sayesinde de daha sağlıklı ve doğru iletişim kurulabileceğini bazı örnek ve canlandırmalarla gösterdi.

Seminerin tekrarı ikinci kuşak şirket yöneticilerinin katılımı ile  yakın bir tarihte üçüncü kez Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Vip salonunda gerçekleştirilecektir.