HAKAN SUSUZ kişisel sitesi

    • Aydınlanma , kendini sözcük sözcük anlatabilmekle başlar.
Üyelik Girişi
İçindekiler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret82906
Hava Durumu
Oyunculuk

KARİYERİN İZMİR YOLCULUĞU

 

Aydınlanma hareketine hoşgeldiniz& Hakan SUSUZ' un kişisel elektronik sayfasıdır.

Seminer

                                                                                              " İŞ İLETİŞİMİ "

                                                        

İZKA PROJESİ sosyal kalkınma mali destek programı çerçevesinde gerçekleştirilen KARİYERİN İZMİR YOLCULUĞU etkilikleri gerçekleştirildi.Bu kapsamda düzenlenen fuarda          POLİSAC A.Ş olarak stant kurduk.

İş iletişimi konulu , Yaşar Üniversitesinden Prof.Dr.İlter AKAT'ın başkanlığında gerçekleştirilen seminere Ayşe PAKKAN , Sibel BEZCİ ve Hakan SUSUZ konuşmacı olarak katıldı.

İzmir'de eğitim veren çeşitli meslek lisesi öğrencileri , İzmir Mesleki Eğitim merkezi öğrencileri , eğitimciler ve sanayicilerden oluşan bir topluluğa verilen seminer beğeni topladı.

Mesleki eğitimin günümüzde öneminin daha fazla hissedildiğini vurgulayan Prof.Dr.İlter AKAT , çağın koşullarına uygun çalışan profili ile ilgili örnekler verdi.

Seminere ilk konuşmacı olarak katılan Dönmez Debriyaj A.Ş İnsan Kaynakları Müdürü Ayşe PAKKAN , işe alım süreçleri ve iş yaşamı üzerine gençleri bilgilendirdi.

Termak Makine'den Sibel BEZCi , meslek lisesi öğrencilerinin okullarında aldıkları eğitimin hiç de küçümsenmeyecek değere sahip olduğunu , bu bilgilerin iş yaşamında   kendilerine büyük avantaj sağlayacağını anlattı.

Psikolojik Danışman Hakan SUSUZ , gençlere her şeyin bir yaşam amacına sahip olmakla başlayacağını , iletişimin aslında küçük bir gülümseme ile bambaşka bir seyir  alacağını eğlenceli bir şekilde , tiyatral öğeler kullanarak aktardı.

          

                                           

 

 

Yorumlar - Yorum Yaz