HAKAN SUSUZ kişisel sitesi

    • Aydınlanma , kendini sözcük sözcük anlatabilmekle başlar.
Üyelik Girişi
İçindekiler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret82906
Hava Durumu
Oyunculuk

Kadınlar beni neden sever ?

Kadınlar beni neden sever ?


Bazı geceler düşünürüm , yeryüzünde kaç kadın sadece sunduğu sevgisi için sevilmiştir bir erkek tarafından diye.Güzelliği , çekiciliği , zarafeti, dişiliği için değil de yalnızca sunduğu sevgi için.

Açıkça söylemek gerekirse , erkek görme özürlü değilse eğer bu sorunun yanıtı çok açık :HİÇ !

Biz erkekler , akla ve duruma uygun bütün bahanelerden sıyrıldığımız anlarda şu soruyu nasıl yanıtlardık :
Bir kadını yalnızca sizi sevdiği için sever , onunla içinde ihanetin,yalanın ve yıkımın olmadığı bir ilişkiye girer miydiniz ?

Belki acı ama, sorunun yanıtı açıkça ve alçakça :HAYIR !

Maalesef durum bu.Ne kadar mazeret bulup tersini iddia edersek yalana o kadar batmış oluruz.Eğer buna inanmıyorsanız, çevrenizde size en itici , en çirkin ve en erkeksi gelen kadını düşünün.Gerçek yanıtı o zaman bulacaksınız.Olaya kadınlar açısından bakalım bir de.Bir kadına bu soruyu sorduğunuzda , bir erkek olarak bize sevinç verecek olsa da, yaşamamız gereken asıl duygu utançtır.Neden mi utanmalıyız ? Kadınlar bu soruya verdikleri yanıtla, yüreklerini birçok kez beğenilerinden üstte tuttuğunu göstermişlerdir.

Evet kadınların bu soruya verdiği yanıtı anlamışsınızdır :EVET.

Belki bir kısmımız , bir kadının ağzından ‘seni , beni sevdiğin için seviyorum sadece ‘ dediğini duyduk.Ya , yeryüzünde kaç kadın , gören bir erkek tarafından duyabilmiştir bu sözleri ?

İçtenlikle söyleyebilirim ki sırf bu yüzden kadınlara büyük bir saygım var benim.
Düşünün bir kere , gerçek bir sevgiyle dolu ise yüreğiniz ve bunu gösterince karşınızdaki insana, bu duygular karşılıksız bırakılmıyor bir kadın tarafından.Unutmamak gerekiyor ki böyle bir temele dayalı ilişkiler , duyulan sevgi , ilk günkü gibiyse devam edebiliyor.Yani ; kıskançlık , kısıtlama , güvensizlik ve sadakatsizlik gibi durumlarda ancak sevginiz karşılıksız kalabiliyor.Sonuç olarak şu sözleri , içten içe mutluluk ve coşkuyla söyleyebiliriz :

Kadınlar beni, kendilerini bir bakir saadetiyle sevdiğim için severler.

Tersini duymak umuduyla soruyorum tekrar :

Yeryüzünde kaç kadın , sadece sunduğu sevgisi için sevilir gören bir erkek tarafından ?Hakan SUSUZ

1997 İzmir