HAKAN SUSUZ kişisel sitesi

    • Aydınlanma , kendini sözcük sözcük anlatabilmekle başlar.
Üyelik Girişi
İçindekiler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret83331
Hava Durumu
Oyunculuk

Kazan Ne Zaman Ölecek Arkadaş

Kazan Ne zaman Ölecek Arkadaş ?                    

      

    Hani Nuri Bilge Ceylan’ın  ifadesi ile “Benim yalnız ve güzel ülkem” , ah benim canım ülkem. Adile teyzemizle geçmiş çocukluğumuz, masal dinlemeyi de masala inanmayı da sevmişiz.Daha kötüsü Nasrettin hoca ile geçmiş ya  aynı zamanda, kazanın doğurduğuna da inanmışız gerisi malum.Zor olan da oydu aslında kazanın doğurduğuna inandırmak.Onu başardılar ya gerisine bir gün mutlaka inanırız.             

     Her konuda uzman görüşü bulunan yurdumun ne iş olsa yapan kardeşleri , internetten haber takip etmeyi sever , altına da naçizane yorum yazmayı görev bilirler.Ben fırsat buldukça okumaya çalışırım yorumları.Gerçi her yorumun gerçek sahibi yok ya da siteler doğru ve aklı başında olanları da yayımlamayabiliyorlar da.Bu yorumlar ülkemin röntgenidir.Oraya yorum yazmak herkesin harcı değildir.Biraz korkusuz olmak gerekir.Yazdığınız yorum yüzünden başınız belaya girer tehdit alırsınız ya da takip bile edilebilirsiniz.        

Örnek mi : 

-Uzman görüşü

karasovalye3434 - 17/02/2010 08:07:16memlekette tip tip ne idüğü belirsiz birtakım zibidiler türedi,ortaya bir laf atıyor,millette saf saf inanıyor!kabahat medyada! 

-Kazanın ölümüne de kesin inanacak

 ekicitahsin - 17/02/2010 08:12:46BEN ŞAŞIRMADIM BU HABERE. DELİ SAÇMALAMIŞ. AÇIK OTURUM PROGRAMLARINDA GÖRDÜK HAREKETLERİNİ, TAVIRLARINI. TAM BİR DELİ BU ADAM. BENCE TEDAVİYE İHTİYACI VAR.

-Affedersinizogrtmnm_cnm_bnm

 - 17/02/2010 07:12:08Medya bunlar gibi (afedersiniz) şerefsizleri gündeme getirerek ne anlıyor? Ülkeyi karıştırmakla ellerine ne gececek? Beyler bu gemi batarsa hepimiz sulara gömülürüz. Bu gün size arka çıkanlar gün gelir arkanıza çıkarlar. Yeter artık...

-Realist mi gerçekten

goncamen - 17/02/2010 06:35:20Gerçekleşmemiş varsayımların hiçbir değeri yoktur.-Kazan ölmüş bu vatandaş içinmusa.abay - 17/02/2010 05:45:16Tevekkeli değildir. Zira 1980 darbesi de Sayın Bülent Ecevit'e karşı yapılmamaışmıydı?. 

En bilimsel yorum

 serart85 - 17/02/2010 03:39:50Ortalığı karıştırmaktan başka bi halt yaptığı yok. lanetli cüce... Memlekete layığıyla hizmet etmiş bir insana çamur atmaktan utanmıyor, Özkök paşa darbecileri engellediği için darbeciler tarafından bunadığı iddia edilmiştir. Bunun üzerine paşa savaş uçağına ve deniz altıya binerek iddaaları değerli uslubuyla yalanlamıştır. Profesör olmuşsun ama seni iyileştirmeye 10 tane psikoloji profesörü yetmez. Senden olsa olsa iyi bi şarlatan profesörü olur, hatta ordinaryusu :)

 

   Yorumların yazıldığı haber, beğenirsiniz beğenmezsiniz ,seversiniz ya da sevmezsiniz    Prof. Dr. Yalçın KÜÇÜK ile ilgili.Yorumlar sitede yayımlandığı gibi alınmıştır.   Kaynak : http://haber.mynet.com/yorum/liste/495833  Daha fazlasına gerek yok.Benim canım ülkem öyle bir kıvama gelmiş ki , iki kere iki dört eder diyene bile deli der , kör der, darbeci der, dinci der,dogma der, gerçek dışı der,komplo der.Kazanın doğurduğuna sevinen  ülkem insanı , elbet bir gün kazanın öldüğüne inanacak.
Hakan SUSUZ

2010 Şubat ,  İzmir